Recenze na knihu NEchci chybovat 2

0
dopisů
0
e-mailů
0
SMS

Přesně tolik mi přišlo pochvalných Dopisů do schránky, E-mailů a SMS zpráv.

Všem moc děkuji za pochvalné zprávy, jsem moc ráda, že nová kniha plní svůj účel.

Vaše úspěchy a spokojenost je mi největší odměnou. Danča 🙂

Z prvního dílu knihy jsem byla moc nadšená. Jelikož mi v hubnutí moc pomohla, ihned jsem zakoupila díl druhý. Jestli jsem byla z prvního dílu nadšená, tak z druhého jsem ještě nadšenější! Byl to výborný nápad sepsat rady od čtenářů. Tak užitečnou knihu o hubnutí jsem dlouho nečetla!
Jana VeseláPraha 4, 49 let
S Dančou již přes rok cvičím i vařím a shodila jsem 14 kilo (Dančo moc děkuji :-). Druhý díl nemá chybu a již dopomohl k dalšímu dotvarování mého těla, protože jsem zjistila, jak si můžu udělat svůj trénink ze cviků, které mne baví. Hlavně bříško a hýždě mám konečně tak, jak jsem si přála. Nezdá se to, ale byla jsem fakt boubelka :-).
Tereza KunrtováLouny, 29 let
Druhý díl je moc hezký a pomohl mi jak zhubnout, tak částečně i s psychikou. Mám od Danči i členství a díky kombinaci všeho z 8 prášků beru jen dva a věřím, že se zbavím i těch posledních. Cítím se lépe, zhubla jsem a ještě mám zpřísněnou duši, která mi se vším pomáhá. Dančo moc ti děkuji. Věra.
Věra SkalskáTřinec, 52 let
Dančo! Tvůj druhý díl všude doporučuji, protože mě osobně moc pomohl. 7 kilo mám dole a moje pleť se konečně zlepšila. Nemám co dodat! Dříve jsem platila tisíce v poradnách, ale ty a tvá kniha mi dala mnohem více za mnohem méně peněz :-). Pa tvá věrná čtenářka Radka.
Radka SuchomelováBrno, 35 let
Kniha je super! Byla jsem opravdu "veliká" a nesnášela jsem se... Teď je vše jinak :-). Kila jdou dolů a psychiku si postupně rovnám do latě :-). Top kniha o hubnutí na kterou jsem kdy narazila. Děkuji Kačka.
Katka OndrováPraha 44 let
16 kilogramů za jeden měsíc hovoří za vše. Díky Danče jsem dokázala to, co jsem si vždy přála. Kombinace prvního a druhé dílu knihy a členství mi moc pomohlo! Děkuji - fanynka a čtenářka Péťa.
Petra DvorskáPříbram, 35 let
Udělala jsi ze mě spokojeného človíčka :-). Pomalu, ale jistě hubnu, pořídila jsem si pejska a s dcerou k sobě máme mnohem blíž :-). Tvé knihy jsou mým rádcem do mého nového SUPER života. Jsem ti moc vděčná.
Věra HoudováPraha, 42 let
4 týdny a 12 kilo tuku mám dole. Byla to fuška, ale bez tebe bych to nedala. Moc ti děkuji za podporu, tvé články a hlavně knihy, které nosím stále při sobě :-). Všude tě chválím a doporučuji. Papapa Elča.
Ela HolíčkováČeský Brod, 34 let
Nikdy jsem sport moc nemusela, ale díky tobě jsem si k němu našla cestičku. Začala jsem chodit na procházky a někdy i popoběhnu. Za dva měsíce mám 14 kilo dole a cítím se plná energie. Jsem moc ráda, že jsem našla tebe a tvé knížky :-). Posílám fotku s mamkou na procházce. Lenka Hajná z Mladé Boleslavy.
Lenka HajnáMladá Boleslav, 28 let
Neustále jsem se v hubnutí plácala a měla v hlavě zmatek. Tvá knížka mi pomohla zhubnout 11 kilo a získat jistotu v tom, co pro sebe dělám. Nechci chybovat je super název tvé knížky, protože já už nechybuji :-). PS: Tvá videa na youtube namají chybu :-). Jana
Jana StřelcováNová Paka, 56 let
Hubnutí s tebou je zábavné a funkční zároveň. Škoda, že jsem vyhodila takových peněz za různé poradny a podobné nesmysle. Tvé ceny jsou krásné a přístup parádní. Již mám dole 9 kilo a nadále pokračuji. Nechci chybovat 2 je nejlepší knihu, která radí s hubnutím. Míša
Míša NovákováBlšany, 52 let
Dančí, moc ti za vše děkuji. Tvá druhá kniha je super! Sbírat rady od čtenářů je parádní nápad. Kniha mi pomohla zeštíhlit bříško a zadeček. Stále mám co dolaďovat, takže jdu zase "makat" :-). Určitě budu tvé knihy doporučovat mezi své kamarádky.
Monika ŠímováPraha, 24 let
Druhý díl tvé knihy mi dal hrozně moc. Rady jsou neskutečně funkční a snadné zároveň. Nevím, proč jsem vždy hledala složitosti :-). Za pouhé tři neděle mám 11 kilo dole a cítím se neskutečně dobře. Ten dobrý pocit je k nezaplacení :-). Děláš to moc dobře a moooc ti fandím! :-). Terka.
Tereza MarkováVlašim, 36 let
Doufám, že bude i třetí díl knihy :-). Tvé knihy, články i videa mě moc baví! S tebou jsem zhubla jako s nikým... Více než váha mě trápila psychika, kterou si pomalu dávám do pořádku. Tvůj přístup je v dnešní době neuvěřitelně příjemný. Rozhodně budu tvé knihy doporučovat svým známým, protože 90% z nich potřebují zhubnout a mít radost ze života :-).
Magda JanečkováPraha, 39 let

Dnes ušetříš kačky

Poslední dny platí slevová akce. Akce je časově i kusově omezená.
Ceník →

Autorka

Prozradím ti kde mě najdeš, co jsem zač a jakou záhadou vznikl druhý díl knihy.
Autorka →

Ukázka knihy

Zdarma můžeš do knihy nahlédnout. Připravila jsem pro tebe pár listů.
Ukázka knihy →

Proč je druhý díl u žen tak oblíbený?

Já + moji čtenáři

Kniha obsahuje rady mých čtenářů, kteří zhubli a hubnou. Kombinace mých rád + rady čtenářů vytváří naprostou novinku v oblasti fitness a hubnutí.

Budu jen tvá

Kup knihu dnes a získej moji V.I.P okamžitou poradnu. Tvé dotazy přeskočí všechny ostatní a ty dostaneš odpověď co nejdříve. Ptej se na jídelníček, cvičení, motivaci a další...

Dnes dárky a sleva

Kup knihu dnes a získej slevu na knihu + 3 dárečky v hodnotě 499 Kč ZDARMA. Akce je časově omezená, tak ji neprošvihni.

Nic nereálného

Získáš jistotu, že rady v knize jsou funkční a 100% ověřené. V průměru každá žena díky knize zhubne 1,8 Kg první týden a 1,2 Kg následující týdny.

Dobiješ si baterky

Já + moji čtenáři ti poradí jak zhubnout, to je jasné! Navíc ti ale také prozradíme, jak získat energii a dobít své "baterky" na maximum. Budeš energetická, krásná a sebevědomá žena!

Sanitka je jasná

Připrav své známé a kamarády na parádní změnu tvé postavy! Snad to s nima nešvihne :-). Kniha ti totiž prozradí, jak svoji postavu rychle a zdravě zhubnout!
0
Žen
se teď zajímá o knihu
0
Kg
ženy celkem díky knize zhubly
0
Ks
knih se dnes prodalo
chyby při cvičení dárek

Dnes rozdávám VIDEO-DÁREČEK zdarma! Nepropásni TO...

5 chyb při cvičení, které ŽENY neustále OPAKUJÍ!