Autorka + čtenáři...

O mně:
Věřím, že už mne většina z vás zná, tak se asi nemusím úplně představovat 🙂 Takže jen tak stručně pro nováčky :-).

Jmenuji Danča Hájková, je mi 31 let a jsem fitness trenérkou ve svém vlastním fitku v Kladně, kde vedu hlavně osobní tréninky a pak také skupinovku - velké míče, kde už se na mne usmívají některé klientky již po 4 roky.

Miluji sport a pohyb všeho druhu, ráda zkouším stále nové věci a baví mne se o své zkušenosti dělit s ostatními. Protože do svého fitka nedokážu vmáčknout všechny lidičky a rojila se mi přes email a facebook spousta dotazů ohledně zdravého životního stylu a hubnutí, vznikly tak všechny mé projekty, počínaje příručkou Nechci chybovat 1, webovky Škola hubnutí, spousta ebooků a největší mé dílo - program na hubnutí - DancaVideo.com.

Veškeré další informace o mně, odkazy na mou tvorbu a spousty receptů, najdeš na www.dancahajkova.com.

 

O knize Nechci chybovat 2:
To mne takhle jednou večer napadlo, když jsem četla děkovné emaily od mých fanoušků, že bych byla ráda, kdyby se o své zkušenosti podělili nejen se mnou, ale vlastně veřejně :-). Byla by velká škoda nechat si své úspěchy jen pro sebe a věřím, že nic nenakopne člověka víc, než když si přečte skutečný příběh, který zafungoval.

Proto jsem poprosila své čtenáře, aby mi poslaly své rady, které by chtěli „poslat dál“. Byla jsem i sama zvědavá, jestli se třeba i něčemu nepřiučím a zároveň jsem si udělala vlastně takový průzkum, co na hubnutí funguje nejčastěji. No a co jsem zjistila, co mě opravdu překvapilo a poučilo a jak jsme to dali dohromady, se už můžeš přesvědčit na vlastní kůži přímo v knize NEchci chybovat 2.

 

Jsem opravdu překvapená!

Rady od některých lidiček jsou tak geniálně \"jednoduché\" a účinné, že by měly být doplněny do všech fitness knih! Jsem sama překvapena, na co lidi nepřijdou :-). No učím se i já a moc za to děkuji. Geniálně jednoduché rady od čtenářů stojí za vyzkoušení!

Proč je druhý díl u žen tak oblíbený?

Já + moji čtenáři

Kniha obsahuje rady mých čtenářů, kteří zhubli a hubnou. Kombinace mých rád + rady čtenářů vytváří naprostou novinku v oblasti fitness a hubnutí.

Budu jen tvá

Kup knihu dnes a získej moji V.I.P okamžitou poradnu. Tvé dotazy přeskočí všechny ostatní a ty dostaneš odpověď co nejdříve. Ptej se na jídelníček, cvičení, motivaci a další...

Dnes dárky a sleva

Kup knihu dnes a získej slevu na knihu + 3 dárečky v hodnotě 499 Kč ZDARMA. Akce je časově omezená, tak ji neprošvihni.

Nic nereálného

Získáš jistotu, že rady v knize jsou funkční a 100% ověřené. V průměru každá žena díky knize zhubne 1,8 Kg první týden a 1,2 Kg následující týdny.

Dobiješ si baterky

Já + moji čtenáři ti poradí jak zhubnout, to je jasné! Navíc ti ale také prozradíme, jak získat energii a dobít své "baterky" na maximum. Budeš energetická, krásná a sebevědomá žena!

Sanitka je jasná

Připrav své známé a kamarády na parádní změnu tvé postavy! Snad to s nima nešvihne :-). Kniha ti totiž prozradí, jak svoji postavu rychle a zdravě zhubnout!
0
Žen
se teď zajímá o knihu
0
Kg
ženy celkem díky knize zhubly
0
Ks
knih se dnes prodalo

Dnes ušetříš kačky

Poslední dny platí slevová akce. Akce je časově i kusově omezená.
Ceník →

Recenze na knihu

Nová kniha je velmi oblíbená a prodávaná. Mrkni na recenze 🙂
Recenze →

Ukázka knihy

Zdarma můžeš do knihy nahlédnout. Připravila jsem pro tebe pár listů.
Ukázka knihy →
chyby při cvičení dárek

Dnes rozdávám VIDEO-DÁREČEK zdarma! Nepropásni TO...

5 chyb při cvičení, které ŽENY neustále OPAKUJÍ!